- Reklama -NikeNike

Zanurz się w brytyjskiej elegancji z Burberry na wiosnę 2025

Daniel Lee, dyrektor kreatywny Burberry, pragnie uchwycić ducha nowoczesnej brytyjskości dla marki – jej archetypy, ikonografię i ludzi.

Burberry kontynuuje tradycję odzwierciedlania swojego brytyjskiego dziedzictwa poprzez unikalne, wysokiej jakości ubrania pełne brytyjskiego stylu. Pomimo spowolnienia w branży luksusowej, Burberry kroczy naprzód z determinacją.

Dyrektor Kreatywny, Daniel Lee, odsłania swoją kolekcję na wiosnę 2025, powracając do korzeni marki. Projektant urodzony w Bradford jest gotowy na lato, prezentując zgrabne i lekkie sylwetki, ubierając mieszkańców Wielkiej Brytanii w sposób wyrafinowany. Lee zagłębia się w archiwum Burberry, aby odkryć charakterystyczne kraty, które pojawiają się na kolorowych koszulach i trenczach, wprowadzając również nowe interpretacje kurtki Harrington i błyszczące skórzane bomberki.

Kwiatowe zdobienia pojawiają się na dodatkowych projektach, ujawniając skórę pod nimi za pomocą odważnych wycięć. Linia Rocking Horse Burberry rozszerza się o torby typu bucket, podczas gdy skórzane torby i torby bowlingowe otrzymują nową, spersonalizowaną aparaturę Burberry, uzupełniając kolekcję w przejściowych odcieniach.

Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się kolekcji Burberry na wiosnę 2025 w galerii poniżej.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: