- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook z kolekcją Butter Goods x Babylon LA

Lookbook z kolekcją Butter Goods x Babylon LA

Ten wpis zapozna Was z efektami współpracy marek z siedzibami po dwóch stronach oceanu. Oto lookbook z kolekcją Butter Goods x Babylon LA.

Australijczycy z Butter Goods goszczą na łamach naszego magazynu bardzo często, chociażby ostatnio przy okazji prezentowania nowości na czwarty kwartał 2019 roku. Za to kalifornijski brand Babylon LA ma za sobą o wiele więcej kolaboracji, przynajmniej w ostatnim czasie.

Wracając do głównego tematu tego wpisu – ich wspólna kolekcja nie będzie należała do nad wyraz rozbudowanych i licznych, ale znajdziemy za to charakterystyczne dla obu marek motywy i grafiki. Zostały one wykorzystane nie tylko na zwykłych bluzach, ale również t-shirtach, czapkach i szortach. Paleta barw bazuje jedynie na czerni i kolorze żółtym, przy czym wspomniane grafiki to zestawienie bieli i czerni. Co ciekawe, poszczególne grafiki zostały umieszczone na odzieży w postaci naszywek.

Premiera wspólnej kolekcji Butter Goods x Babylon LA będzie miała swoją premierę w sklepie tymczasowym kalifornijskiej marki w australijskim Melbourne już 21 grudnia.

Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 1 Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 2 Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 3 Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 4 Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 5 Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 6 Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 7 Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 8 Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 9 Lookbook Butter Goods x Babylon LA FW19 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: