- Reklama -NikeNike

Duet Puma x Butter Goods wypuszcza obszerną kolekcję, łącznie z butami!

Wychodzi na to, że znajomość z połowy czerwca powstała przy projektowaniu butów Puma Basket VTG przeradza się w coś większego. Romans na linii Puma x Butter Goods przynosi nam teraz pełną kolekcję odzieży oraz cztery wersje kolorystyczne butów Basket VTG!

Australijski brand i niemiecka sportowa marka przenoszą nas swoim materiałem video oraz obszernym lookbookiem prosto do lat ’90. Stare gry konsolowe, wystrój pokoju oraz plakaty na ścianie napawają nas nostalgią. Ba! Nawet sama kolekcja odzieży utrzymana jest w stylistyce z tamtych lat, coś pięknego!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Butter® (@buttergoods)

Zatem co otrzymujemy tym razem?

Szykujcie się na aż cztery wersje kolorystyczne niskich butów Puma Basket. Cały zestaw można podzielić na dwie równe połowy. Pierwsze dwa warianty butów zostały wykonane ze sztruksu zabarwionego na pomarańczowo oraz niebiesko. W obu przypadkach mamy białe sznurówki, podeszwę oraz boczny branding.

Z kolei dwie kolejne wersje to już ciut inne rozwiązanie. W tym przypadku cholewki bazują na skórzanych panelach w białym lub czarnym kolorze. Sznurówki, boczny branding z zieloną obwolutą oraz podeszwy są w kolorze cholewki. Przy czym ten ostatni element ma brązowy gumowy spód.

Co do odzieży to w ofercie znajdziemy dość sporo ciekawych propozycji, które pozwolą Wam przenieść się do lat ’90. Mamy między innymi rozpinane bluzy ze sztruksu, pullovery z rozpięciem pod szyją, a także luźny crewnecku oraz bluzę z kapturem. Dochodzą do tego bluzy Puma z kapturem oraz polówki.

To oczywiście nie koniec nowości, ponieważ będziemy mogli dokupić sztruksowe spodnie, szorty oraz dresowe spodnie. Rzecz jasna nie braknie zestawu t-shirtów z napisami i sportowymi motywami.

Premiera wspólnej kolekcji odzieży Butter Goods x Puma i butów Basket VTG odbędzie się już 4 września bieżącego roku. Nowości będzie można zgarnąć nie tylko ze sklepu internetowego australijskiej marki, ale również u najlepszych dealerów niemieckiej marki.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: