To już 25 lat, ćwierć wieku od kiedy Edwin Faeh kupił prawa do nazwy Carhartt i dodał człon Work In Progress tworząc tym samym streetwearową markę dla Europy z korzeniami w amerykańskiej odzieży roboczej.

Z okazji 25-lecia zagłębili się do swojego archiwum i przywracają klasyczne spodnie, ogrodniczki i kurtkę. Ogólnie pośród nowości znajdziemy 25 pozycji, które zostały okraszone srebrnymi akcentami i metkami, a także przywrócili oryginalny logotyp Carhartt w kształcie serca. W ofercie znajdziemy również koszule, t-shirty oraz kilka innych ciekawych pozycji.

Premiera okazjonalnej kolekcji Carhartt WIP przewidziana jest na 25 września, a do tego czasu obadajcie całą jesienną kolekcję w lokbooku.

Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-1 Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-2 Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-3 Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-4 Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-5 Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-6 Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-7 Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-8 Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-9 Lookbook Carhartt WIP-25th Anniversary-10

 

Reklama
air jordan