- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearCarhartt WIP przedstawia kolekcję Icons Standard

Carhartt WIP przedstawia kolekcję Icons Standard

Zaledwie kilka dni temu Carhartt WIP przedstawił swoją jesienno zimową kolekcję, a już odpalamy kolejny wpis by zapoznać Was z kolejną porcją nowości.

Przed Wami zdjęcia, za które odpowiadał nowojorski fotograf Joshua Woods. Przedstawiają one mini kolekcję / serię zatytułowaną Icons Standard. Jest to zestaw skupiający się na klasycznych propozycjach Carhartt WIP wykonanych z nowych, przyjemnych w dotyku tkaninach. Mowa o swetrach, koszulach, jak również spodniach, kurtkach roboczych i bluzach. Część z nich dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Zapoznaj się z poniższą galerią zdjęć i jeśli coś wpadnie Ci w oko to udaj się do ich sklepu internetowego i wybierz coś dla siebie.

lookbook carhartt wip icons standard fw20 1 lookbook carhartt wip icons standard fw20 2 lookbook carhartt wip icons standard fw20 3 lookbook carhartt wip icons standard fw20 5 lookbook carhartt wip icons standard fw20 6 lookbook carhartt wip icons standard fw20 7 lookbook carhartt wip icons standard fw20 8 lookbook carhartt wip icons standard fw20 9 lookbook carhartt wip icons standard fw20 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: