- Reklama -NikeNike

Wkraczamy w nowy sezon: Carhartt WIP odsłania kolekcję na wiosnę i lato 2024

Ikoniczny streetwearowy brand, Carhartt WIP, otwiera drzwi do swojej najnowszej kolekcji na sezon wiosna/lato 2024, zdradzając nam kilka smaczków, na które warto zwrócić uwagę. Zanurz się w świat świeżych wzorów, dzianin i roboczych inspiracji.

Na ekranach naszych urządzeń mamy przyjemność oglądać zestaw studyjnych fotografii, ukazujące kluczowe propozycje marki na początek roku. Carhartt WIP skupia się przede wszystkim na prezentacji świeżych bluz, obok których zobaczymy nowoczesne dzianiny, eleganckie koszule i, oczywiście, charakterystyczne robocze kurtki. Warto zauważyć, że każda z tych pozycji jest uzupełniona przez unikalne spodnie, od praktycznych roboczych po stylowe bojówki, z kolekcją różnorodnych nakryć głowy jako wisienką na torcie.

Ciekawostką jest, że pierwsze odsłony wiosenno-letniej kolekcji Carhartt WIP na 2024 rok już czekają na swoich odbiorców w oficjalnym sklepie internetowym marki. Zanim jednak zamówisz, koniecznie przyjrzyj się poniższym zdjęciom, by dokładnie poznać esencję nowej kolekcji.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: