Czy u Was też za oknem już widać jesień? Nie ma co ukrywać – wakacje już powoli się kończą, lato również! Jednak oczywiście nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło – mamy dla Was kilka jesienno – zimowych propozycji! Zaglądamy do naszej ulubionej marki Carhartt WIP, która przygotowała kilka smaczków dla kobiet.
Co tym razem znajdziemy w ich kolekcji? Trzeba przyznać, że projektanci się postarali i naprawdę zrobili sztos projekt. Wśród nowości znajdziemy oczywiście klasyczne pozycje takie jak t-shirty, crewnecki i hoodies w kilku wersjach kolorystycznych. Do tego spodnie, ogrodniczki i różnego rodzaju koszule. Na koniec oczywiście najlepsze, czyli odzież wierzchnia, gdzie zaczyna się cała zabawa. Do wyboru mamy lekkie kurtki jak chociażby te jeansowe i kilka typowo zimowych i cieplejszych. Mi osobiście najbardziej podoba się ta klasyczna z kapturem z futerkiem i ta we wzór camo. Designerzy nie zapomnieli oczywiście o akcesoriach, tutaj pojawia się takie rzeczy jak torby, czapki z daszkiem i te stricte zimowe. Zachęcam do zapoznania się z lookbookiem, na który składają się poniższe zdjęcia.
Każda z widocznych tu propozycji powoli spływa do sklepu Carhartt WIP, zatem śledźcie uważnie ich dział nowości by być na bieżąco! Enjoy!