- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearCarhartt WIP x A.P.C. wypuszczą kolekcję inspirowaną odzieżą roboczą

Carhartt WIP x A.P.C. wypuszczą kolekcję inspirowaną odzieżą roboczą

Przyjaźń na linii Carhartt WIP x A.P.C. trwa juz kilka dobrych sezonów, ale jak się okazuje przyniesie nam kolejne wspólne projekty i kolekcje. Dziś mamy dla Was efekty już 5 kolaboracji pomiędzy wspomnianą dwójką, a zapoznacie się z nimi poprzez poniżej wklejone fotografie.

Francuski brand A.P.C. czy jak kto woli Atelier de Production et de Création po kolaboracji z JJJJound zaprosił do swojej pracowni ekipę Carhart Work in Progress. Tym razem owocem ich kreatywnych starć jest minimalistyczna kolekcja bazująca w dużej mierze na inspiracjach odzieżą roboczą, co jest obecnie jednym z wiodących trendów.

Zestaw nowości zawiera mnóstwo ubrań w stonowanych odcieniach koloru szarego, granatowego oraz brązowego. Każda z pozycji tworzących kolekcję została ozdobiona brandingiem APC, przy czym liter C jest logotypem Carhartta. Pośród świeżych propozycji znajdziemy jeansową kurtkę z delikatnym wybraniem i kontrastową pomarańczową nicią. Obok niej w ofercie znajdą się zwykłe bluzy oraz te z kapturem, t-shirty, jak również czapki i torby na zakupy. Zamknięciem kolekcji zdają się być koszule oraz jeansowe spodnie. Mały podgląd kolekcji sprawdzicie na zdjęciach w galerii poniżej.

Premiera wspólnej kolekcji Carhartt WIP x A.P.C. przewidziana jest na styczeń przyszłego roku, więc nie zostało zbyt dużo czasu by odłożyć hajs na potrzebne zakupy. Kolekcja powinna być osiągalna w ich sklepie online.

Lookbook Carhartt WIP x APC SS20 1 Lookbook Carhartt WIP x APC SS20 2 Lookbook Carhartt WIP x APC SS20 3 Lookbook Carhartt WIP x APC SS20 4 Lookbook Carhartt WIP x APC SS20 5 Lookbook Carhartt WIP x APC SS20 6 Lookbook Carhartt WIP x APC SS20 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: