- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylStreetwearCarhartt WIP przedstawia swoją kolekcję GORE-TEX INFINIUM

Carhartt WIP przedstawia swoją kolekcję GORE-TEX INFINIUM

GORE-TEX to obecnie chyba najbardziej rozchwytywany materiał na rynku. Ledwo co pisaliśmy wczoraj o kolekcji dla Stussy, a już musimy odpalać nowy wpis by zapoznać Was z nowościami stworzonymi dla Carhartt WIP.

Na tych kilku zdjęciach zrobionych przez mieszkajacego w Paryżu fotografa Alexa Piresa widzimy świeże propozycje na nadchodzące tygodnie. Pierwsze tygodnie wiosny są zdradliwe i pełne niespodzianek, więc na chłodne deszczowe dni zaprojektowano lekką kurtkę z kapturem oraz kurtkę parkę. Pierwsza kurtka oparta jest na kultowym stylu Active Jacket, w którym zamieniono typowy materiał płócienny na GORE-TEX INFINIUM ™ – oddychający materiał, który zapewnia ochronę przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Drugi wariant oferuje te same właściwości techniczne, ale opiera się na klasycznej kurtce górskiej z czterema kieszeniami.

Obie kurtki mają odblaskowe detale 3M w postaci panelu na rękawach, specjalnej metki Carhartt WIP i loga GORE-TEX INFINIUM ™ z tyłu. Dbałość o szczegóły zrealizowano w postaci klejonych szwów i dwukierunkowych wodoodpornych zamków. W towarzystwie odzieży wierzchniej pojawia się jeszcze czapka z daszkiem 5-panel. Do wyboru mamy warianty w kolorze czarnym i brązowo oliwkowym.

Nowa kolekcja Carhartt WIP x GORE-TEX INFINIUM jest już dostępna w internetowym sklepie streetwearowej marki.

lookbook Carhartt WIP x gore-tex infinium ss21 1 lookbook Carhartt WIP x gore-tex infinium ss21 2 lookbook Carhartt WIP x gore-tex infinium ss21 3 lookbook Carhartt WIP x gore-tex infinium ss21 4

lookbook Carhartt WIP x gore-tex infinium ss21 5 lookbook Carhartt WIP x gore-tex infinium ss21 6 lookbook Carhartt WIP x gore-tex infinium ss21 7 lookbook Carhartt WIP x gore-tex infinium ss21 8 lookbook Carhartt WIP x gore-tex infinium ss21 9

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: