- Reklama -NikeNike

Duet Carhartt WIP x RAMIDUS wypuszcza specjalną kolekcję toreb

Już za chwilę na sklepowych półkach pojawi się specjalna kolekcja toreb i saszetek, która zostanie wydana przez zespół projektantów utworzony na linii Carhartt WIP x RAMIDUS.

Najnowsza seria zaprojektowanych toreb powstała by połączyć między innymi świat skateboardingu oraz muzyki, a do tego dochodzą propozycje codziennego użytku. Powstała kolekcja obejmuje dziewięć produktów, które wykorzystują wytrzymałe, wodoodporne płótno. Każdy element ma nylonową podszewkę i został zaprojektowany z myślą o wygodzie i łatwości użytkowania.

Poniżej znajdziecie zdjęcia dwóch zestawów: Brown oraz White. Z kolei w dalszej części wpisu wrzucamy fotografie tworzące lookbook, za które odpowiada Kento Mori. Zobaczycie na nich kultowego DJ Muro, skatera Yumę Takei i modelkę Maminę Kagami.

ramidus carhartt wip brown ramidus carhartt wip white

Na kolekcję składają się torby z wieloma kieszeniami, torby listonoszki i torby na ramię, ale najciekawszym produktum jest torba DJ, która może pomieścić do 40 12-calowych płyt winylowych.

Ponadto RAMIDUS przerobił również charakterystyczną dla Carhartt WIP Kickflip Bag – wszechobecny styl w kolekcjach marki, który zawiera zapięcia i zatrzaski, do których można przymocować deskę.

Prezentowana kolaboracja obejmuje również dużą torbę typu tote; hybrydę portfela i torby na biodra nazwaną Wallet Pouch; i dyskretne torbę na gazety.

Kolekcja saszetek i toreb Carhartt WIP x RAMIDUS zadebiutuje w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online już na dniach.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: