- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylStreetwearHypetalk zakłada nową markę odzieżową „chaos gone global”

Hypetalk zakłada nową markę odzieżową „chaos gone global”

Wszystkim znany Hypetalk, internetowa społeczność skupiona wokół streetwearu, która równie dobrze radzi sobie w świecie offline’owym, robi kolejny krok w swoim rozwoju i rusza oficjalnie z nową markę odzieżową „chaos gone global”.

W związku z tym autorzy przedstawiają wizerunkową sesję zdjęciową zapowiadającą pierwszą kolekcję. 'Chaos raiders' to abstrakcyjny koncept przedstawiający jeźdźca na czarnym koniu ze zmodyfikowanym siodłem na wzór nadwozia motocrossowego. Obok tego na śnieżnym pustkowi widzimy czarnego Alien-trucka z klasycznym już wzorem obcego na masce. Co ciekawe chłopaki postanowili ukryć swoje twarze za kominiarkami, aby całą uwagę skupić jedynie na produkcie i otoczce brandu.

Motyw Chaos możecie kojarzyć już od jakiegoś czasu. Ekipa Hypetalk już w 2019 roku zorganizował serię imprez w największych miastach polski zatytułowaną „Chaos Tour”. Eventom jako motyw przewodni towarzyszył zielony alien, który znalazł się na oficjalnym merchandisie. Całość spodobała się na tyle, że na przestrzeni ostatnich sezonów odbyły się kolejne dropy ich produktów, które znikały w kilka chwil, a teraz przeradza się to w pełnoprawny brand.

W nadchodzącym dropie znajdziemy kilka propozycji, które pojawią w czarnych kolorach z neonowo zielonymi akcentami. Będziemy mogli powinąć którąś z trzech bluz z kapturem, t-shirt oraz lekką kurtkę i dwie wersje spodni.

Zapewne w Waszych głowach pojawia się teraz pytanie – kiedy odbędzie się drop kolekcji „chaos gone global”? Szykujcie się na niedzielę 28 lutego, a dokładniej na godzinie 20:00. Całość odbędzie się na ich stronie www.chaosgone.global


lookbook chaos gone global chaos riders 4

lookbook chaos gone global chaos riders 7

hypetalk chaos

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: