- Reklama -NikeNike

Przed Wami efekty kolaboracji na linii CLOT x Levi’s

CLOT rozpoczyna obchody 20 rocznicy powstania poprzez wszechstronną trzyczęściową kolekcją stworzona z marką Levi’s, w której zwracają uwagę para dżinsów UNIONRAIL 501®.

Torując drogę chińskiej scenie kreatywnej i streetwearowej od 2003 roku, Edison Chen z CLOT zachwycił wielu przemyślanymi kreacjami łączącymi Wschód z Zachodem, które oddają cześć bogatemu chińskiemu dziedzictwu na światowych scenach.

„Po pierwsze, to bardzo szczęśliwy czas na współpracę z Levi’s. To 150-ta rocznica 501® i jest to sylwetka, którą wykorzystaliśmy w oryginalnym UNIONRAIL” – mówi Edison Chen, założyciel i dyrektor kreatywny CLOT.

„Stworzyliśmy już wiele par Levi’sów i myślę, że to jest ten krój, do którego wszyscy bardziej się skłaniają. Tak więc możliwość ponownej pracy na tym kultowym kroju w naszą 20-tą rocznicę jest gratką dla nas, a także dla naszych fanów”.

Spodnie zostały poprzecierane, podniszczone i doszyto do nich rozmaite materiały i naszywki.

Oprócz wspomnianych spodni w sprzedaży pojawi się również dwustronna dżinsowa puchówka i wyściełana koszula westernowa. Kurtka puchowa to jasnoniebieska kurtka dżinsowa z jednej strony i granatowa nylonowa kurtka z drugiej. Styl „dwa w jednym” zapewnia noszącemu różne możliwości noszenia.

Aby zaznaczyć tę znaczącą współpracę, każdy element kolekcji jest wyposażony w nową skórzaną naszywkę z tyłu, dwustronne guziki i specjalną zawieszkę.

Kolekcja CLOT x Levi’s zostanie wydana 3 lutego 2023 roku w wybranych punktach sprzedaży JUICE i Levi’s na całym świecie.

Lookbook CLOT x Levis Spring 2023 1 Lookbook CLOT x Levis Spring 2023 2 Lookbook CLOT x Levis Spring 2023 3 Lookbook CLOT x Levis Spring 2023 4 Lookbook CLOT x Levis Spring 2023 5 Lookbook CLOT x Levis Spring 2023 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: