- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook CLSC (Jesień 2017)

Lookbook CLSC (Jesień 2017)

Kalifornijski streetwearowy brand CLSC (od słowa Classic) otwiera właśnie sezon jesienny bieżącego roku. Chłopaki robią to poprzez zestaw fotografii prezentujących ich najnowszą kolekcję na najbliższe kilka tygodni. Odpowiadali za nie Ron Castro oraz Sergio Hernandez.

Dni stają się krótsze, robi się chłodniej, a liście zmieniają kolor i spadają na ziemie. Musimy pamiętać, że to nie koniec wszystkiego, tylko okres przejściowy. Podobnie mają się sprawy w CLSC. Firma uderza w nowym kierunku, przedstawia nowe projekty i sięga po nowe inspiracje. Oczywiście wszystko jest nadal w klimacie marki, ale w nowym ujęciu.

Pośród nowości znajdziecie między innymi lekkie kurtki, zestaw różnego typu bluz, a także koszulki z napisami i grafikami. Nie braknie również czapek. Jeśli coś wpadnie w oko to śmiało szukajcie tego w internetowym sklepie CLSC, gdzie wszystko jest już dostępne w sprzedaży.

Lookbook CLSC (Jesien 2017)-1 Lookbook CLSC (Jesien 2017)-2 Lookbook CLSC (Jesien 2017)-3 Lookbook CLSC (Jesien 2017)-4 Lookbook CLSC (Jesien 2017)-5

Processed with VSCO with c9 preset
Processed with VSCO with c9 preset

Lookbook CLSC (Jesien 2017)-7 Lookbook CLSC (Jesien 2017)-8

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: