- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearPrzed Wami kolejna piwna kolekcja. Tym razem powstała na linii Corona x...

Przed Wami kolejna piwna kolekcja. Tym razem powstała na linii Corona x Primitive

Im cieplej robi się za oknem tym więcej myślimy o gaszącym pragnienie piwie. Z tego samego założenia wychodzą niektóre marki, które postanawiają połączyć swoje siły z konkretnym browarem. Widzieliśmy już projekty Palace x Stella Artois, a także Miller Lite i New Balance czy Budweiser x Casio. Dziś do tego grona dołącza duet powstał na linii Corona x Primitive.

Ta prosta i wyluzowana kolekcja, korzysta z kultowego logo w postaci napisu i korony. Ulubione meksykańskie piwo zdobi koszulki zarówno na krótki, jak i na długi rękaw, a także przewiewne koszulki na ramiączkach. Dochodzą do tego dzianina z kapturem oraz krótkie spodenki w sam raz na słoneczny weekend nad wodą. Kropką nad i wydają się być czapki z daszkiem i nie ciekawe akcesoria, w tym grip na deskę.

Niestety kolekcja powstała na linii Corona x Primitive nie jest dostępna w naszym rejonie. Zamówienia można składać na amerykańskiej stronie internetowej.

lookbook Corona x Primitive su21 1 lookbook Corona x Primitive su21 2 lookbook Corona x Primitive su21 3 lookbook Corona x Primitive su21 4 lookbook Corona x Primitive su21 5 lookbook Corona x Primitive su21 6 lookbook Corona x Primitive su21 7 lookbook Corona x Primitive su21 8

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: