- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSportswearCOS wypuszcza swoją pierwszą sportową kolekcję. Sprawdź jak wygląda

COS wypuszcza swoją pierwszą sportową kolekcję. Sprawdź jak wygląda

COS wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję odzieży sportowej. Nowa linia odzieży męskiej będzie wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.

Świeża porcja odzież sportowej została wyprodukowana z elastycznych tkanin. Całość stworzono z myślą o codziennej wydajności i wygodzie. Projektanci postarali się wprowadzić również szereg ukrytych detali. Każdy element garderoby jest dostępny w wyrazistej i neutralnej kolorystyce.

Pośród nowości znajdziemy również kilka propozycji, które będziemy mogli warstwować z innymi elementami kolekcji. Mowa tu chociażby o kamizelce, wodoodpornej bluzie i kamizelce z kapturem, które zostały wykończone odblaskową taśmą. Z kolei wodoodporna lekka kurtka jest zaprojektowana w bezszwowym kroju i wyposażona w ukryte kieszenie.

Na koniec jeszcze warto wspomnieć o spodniach do biegania z poliestru z recyklingu, obok których znajdziemy spasowaną kurtkę. W tej ostatniej znajdziemy funkcjonalny panel z siateczki umieszczony zarówno pod pachami, jak i na plecach. Jej zadaniem jest zapewnić nam dodatkową wentylację.

Zapoznajcie się z poniższym lookbookiem i odwiedźcie stronę internetową COS, gdzie znajdziecie zdecydowanie więcej propozycji.

lookbook cos activewear fw20 1 lookbook cos activewear fw20 2 lookbook cos activewear fw20 3 lookbook cos activewear fw20 4 lookbook cos activewear fw20 5 lookbook cos activewear fw20 6 lookbook cos activewear fw20 7 lookbook cos activewear fw20 8

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: