- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylMenswearCOS ujawnia swoją kolekcję na wiosnę i lato 2020 roku

COS ujawnia swoją kolekcję na wiosnę i lato 2020 roku

Wprawdzie mamy dopiero końcówkę października, ale marka COS już teraz chce nas zapoznać ze swoimi nowościami na przyszłoroczną wiosnę i lato. Na studyjnych fotografiach, które znajdziecie w dalszej części wpisu, sprawdzicie dokładnie ich najnowszą kolekcję.

Skandynawski brand zainspirowany geometrycznymi powierzchniami i lotniczymi krajobrazami, prezentuje paletę kolorów składającą się z delikatnych neutralnych i jasnych szarości i beżów, skontrastowanych z elektrycznym cyjanem, śmiałą czerwienią, a także kolorami musztardowym oraz indygo. Co do samej kolekcji to w ofercie znajdą się pozycje w luźnej wariacji na temat stroju formalnego. Przerozmiarowane i luźne kroje, minimalizm w designie oraz wspomniane wyżej barwy sprawiają, że w kolekcji każdy z nas znajdzie coś dla siebie. W ofercie pojawi się sporo marynarek oraz szerokich spodni, które obok siebie idealnie współgrają, ale ich uniwersalność sprawia, że możemy je dopasować da całej naszej garderoby.

Na chwilę obecną szczegóły przyszłorocznej wiosenno letni kolekcji COS w ich sklepie online owiane są jeszcze tajemnicą, więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość i zacząć odkładać fundusze na coś dla siebie.

lookbook cos ss20 1 lookbook cos ss20 2 lookbook cos ss20 3 lookbook cos ss20 4 lookbook cos ss20 5 lookbook cos ss20 6 lookbook cos ss20 7 lookbook cos ss20 8 lookbook cos ss20 9 lookbook cos ss20 10 lookbook cos ss20 11 lookbook cos ss20 12 lookbook cos ss20 13 lookbook cos ss20 14 lookbook cos ss20 15 lookbook cos ss20 16 lookbook cos ss20 17

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: