- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

côte&ciel – oto torby i plecaki na drugą połowę 2023 roku

Firma côte&ciel została założona w 2008 roku w Paryżu i od samego początku dostarcza gamy koncepcyjnych produktów będących synonimem podróży i innowacyjnego wyrazu. Tym razem nie jest inaczej, zreszta sami sprawdźcie ich nadchodzącą, jesienno zimową kolekcję na drugą połowę 2023 roku.

Nowa kolekcja bazuje na wzajemnych powiązaniach, których szukamy w sobie nawzajem i w naturze. Nadrzędny temat powiązań przynosi nam nową gamę drobnych akcesoriów, które zostały zaprojektowane w celu synchronizacji z innymi systemami z kolekcji poprzez zwiększenie ich udźwigu lub po prostu dodanie dodatkowego elementu.

Jednym z głównych bohaterów świeżej kolekcji mają być dwie całkiem nowe pozycje: AVON oraz OBION. Pierwsza z nich to rozszerzalny plecak, który umożliwia stopniowe zwiększanie pojemności poprzez rozpinanie i odpinanie różnych sekcji. Natomiast druga propozycja to duża torba sportowa zaprojektowana z myślą o wygodnym przenoszeniu i optymalnej pojemności. Co ciekawe, obie pozycje wykonano z nowych materiałów Robin i Raven.

Zapoznaj się z nadchodzącymi nowościami côte&ciel na sezon jesienny i zimowy bieżącego roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: