- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

Côte&ciel zapowiada swoją kolekcję toreb na jesień i zimę 2022

Tym wpisem chcemy Was przenieść na szybko do Francji, gdzie tamtejszy brand Côte&ciel przedstawia swoją zbliżającą się kolekcję toreb na sezon jesienno zimowy bieżącego roku.

Projektanci francuskiej marki przy pracach nad najnowszą kolekcją czerpali inspiracje z kreatywności zrodzonej z burzliwych i niespokojnych czasów. Owocem takiego podejścia jest kolekcja saszetek i toreb, z których wiele zawiera nieoczekiwane cechy konstrukcyjne.

Pośród nowości znajdziemy między innymi zupełnie nowy model AÓOS, który wykorzystuje tkaninę Memorytech, a także ukryte zamki, które mogą zmieniać rozmiar i kształt torby. Do wyboru będzie kilka różnych wielkości. Obok tego mamy jeszcze plecak ADRIA — zaprojektowany jako rozwijający się pąk kwiatowy. Na sklepowych półkach pojawią się również modele SAR AIR i ISARAU, przy których kluczowym motywem jest widoczność, którą uzyskano poprzez odblaskowe detale z materiału 3M. Natomiast unowocześnienia dzięki neonowym paskom i koraloworóżowym zamkom uzyskały modele ADDA i MINI DUFFLE.

Nowości od Côte&ciel dostaniecie w ich sklepie online w drugiej połowie bieżącego roku. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączonymi materiałami.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: