- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

C.P. Company korzysta z innowacyjnych materiałów w swojej najnowszej kolekcji

Włoska marka C.P. Company prezentuje właśnie swoje nowości na nadchodzące tygodnie wiosny i lata, przy który skorzystano z innowacyjnych materiałów Tracery oraz GORE-TEX Infinium Mixed.

Ta pierwsza – seria Tracery – nawiązuje do procesu druku sublimacyjnego, którego pionierem była włoska marka, w której kolorowe folie są równomiernie przenoszone na odporne na warunki atmosferyczne tkaniny Memri za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem. Ponadto ten sam proces został również zastosowany w przypadku wstępnie uszytych ubrań, co zaowocowało „tajemniczym cieniem” podobnym do unikalnego nadruku kamuflażu.

Natomiast druga część kolekcji bazuje na GORE-TEX Infinium Mixed. Jest ono wspólnym dziełem W.L Gore & Associates i GORE-TEX Infinium. Wodoodporne tkaniny Infinium są połączone z materiałami LCM (Light Chrome-Membrane), a półprodukty są barwione przed ukończeniem konstrukcji, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd.

Nowe materiały zastosowano w Medium Jacket, wyposażonej w pełni regulowany kaptur i ukryte kieszenie, a także w kurtce La Mille inspirowanej kurtkami przeciwgazowymi opracowanymi przez markę w 1988 roku. Na kapturze zamocowane są gogle i na mankiecie lewego rękawa pojawia się dodatkowa soczewka do zegarka.

Zapoznajcie się z nowościami C.P. Company poprzez dołączoną poniżej galerię fotografii. Jeśli coś Wam wpadnie w oko to zajrzyjcie do ich sklepu online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: