- REKLAMA -Air Jordan 11

Crocs i Awake NY przedstawiają kolekcję „Home Is Where The Heart Is”

Pandemia zmieniła wiele naszych nawyków, w tym te dotyczące naszego ubioru czy wygody. Jedną z marek, które zyskały uznanie jest Crocs. Do wzrostu ich popularności przyłożyły się również liczne kolaboracje. Właśnie ten ostatnich aspekt jest tematem tego wpisu. Przed Wami owoce kolaboracji Crocs ze streetwearową marką Awake, którą prowadzi Angelo Baque, były manager Supreme.

Angelo w tym projekcie chciał podkreślić znaczenie rodziny, stąd pomysł na kolekcję zatytułowaną „Home Is Where The Heart Is”.

„Ostatnie 18 miesięcy spędziliśmy zamknięci w naszych domach” — wyjaśnił Baque. „Niezależnie od tego, czy byliśmy fizycznie z rodziną, czy łączyliśmy się elektronicznie z z częścią z nich, to właśnie ludzie, których kochamy, pomogli nam przetrwać ten niepewny czas. Pojęcie „rodziny” ewoluowało, zwłaszcza w obliczu pandemii. Niezależnie od tego, czy chodzi o rodzinę czy znajomych, najbliżsi nam byli obok nas przez ostatnie półtora roku”.

Projektując dwuczęściową kapsułę, która zawiera dwie wersje Crocs’ Classic Clog, Baque był szczególnie zainspirowany wycieczkami z dzieciństwa do mieszkania swojej babci w Washington Heights, gdzie spędzał wakacje. Przywołując więź między nim a jego babcią – lub jakikolwiek „przewód energetyczny, który czujemy z ludźmi, których kochamy” – powiedział – oba chodaki ozdobił wzorem serca.

Do wyboru mamy dwie wersje gumowych chodaków. Pierwsza ma jasnofioletową podstawę zaakcentowaną niebieskimi sercami, podczas gdy druga jest minimalistyczna z czarną podstawą i z białymi sercami. Każdy wariant jest wyposażony w ozdoby Jibbitz w stylu Nowego Jorku.

Kolekcję dopełniają spodnie dresowe i bluzy z kapturem ozdobione brandingiem Awake NY i napisem „Home Is Where The Heart Is”.

Nowości z kolekcji Crocs x Awake NY „Home Is Where The Heart Is” szukajcie w ich sklepie online. Natomiast szersza dystrybucja odbędzie się poprzez sklepy Foot Locker od 23 listopada.

- REKLAMA -Air Jordan 1Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: