- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylStreetwearLookbook Crooks & Castles x In4mation (Lato 2013)

Lookbook Crooks & Castles x In4mation (Lato 2013)

Kilka dni temu pisaliśmy o ciekawej kolaboracji pomiędzy marką Crooks & Castles a In4mation, w wyniku której powstała letnia kolekcja zatytułowana jako Infamous. Wówczas news dotyczył video-zajawki, a dzisiaj dokładamy do tego pełny lookbook w postaci zdjęć.

Fotografie podobnie jak filmik, sprawiają że ciężko jest się skupić na samych ubraniach, których zresztą jest tutaj mało. Trzeba przyznać, że Lamborghini robi swoje. Jednak co do asortymentu, to przewijają się tutaj głównie koszulki i czapki typu Snapback. Do tego dochodzą jeszcze krótkie spodenki.

Co do dostępności to sprawdźcie oficjalną stronę internetową Crooks & Castles i In4mation. Znajdziecie tam jeszcze kilka innych ciuchów, które powstały dzięki tej współpracy.

in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-01 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-02 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-03 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-04 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-05 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-07 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-08 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-09 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-11 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-12 in4mation-crooks-castles-the-infamous-collection-sm

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: