- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylStreetwearDaily Paper przedstawia swoje propozycje na sezon zimowy 2019

Daily Paper przedstawia swoje propozycje na sezon zimowy 2019

Przenosimy się do Holandii, gdzie tamtejszy brand Daily Paper wrzucił do sieci zestaw fotografii, które mają nas zapoznać z ich zimową kolekcją na koniec 2019 roku.

Firma z Amsterdamu tym razem poszła w kierunku bardziej stonowanej stylistyki i obyło się bez krzykliwych wzorów i kolorów, które nawiązywały do afrykańskich korzeni. W ofercie pojawiają się między innymi komplety dresowe z małymi napisami, bluzy, a także katany i płaszcze, które przydadzą się w chłodniejsze dni. Następnie warto zwrócić uwagę na sztruksowe lekkie kurtki oraz spasowane z nimi spodnie z kieszeniami cargo na nogawkach. Kropką nad i wydaję się być proste zimowe czapki.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć i jak coś wpadnie w oko to nowości od Daily Paper szukajcie w ich sklepie online.

lookbook daily paper ho19 1 lookbook daily paper ho19 2 lookbook daily paper ho19 3 lookbook daily paper ho19 4 lookbook daily paper ho19 5 lookbook daily paper ho19 6 lookbook daily paper ho19 7 lookbook daily paper ho19 8 lookbook daily paper ho19 9 lookbook daily paper ho19 10 lookbook daily paper ho19 11 lookbook daily paper ho19 12

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: