- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Daily Paper x Yellow Claw “Blood For Mercy”

Lookbook Daily Paper x Yellow Claw “Blood For Mercy”

Marka Daily Paper nawiązała współpracę z Yellow Claw. Efektem tej kolaboracji jest mini-kolekcja, która nosi tytuł Blood For Mercy.

W tym świeżym zestawie odzieżowym znajdziemy m.in. kilka koszulek. Warto dodać, że każdy t-shirt utrzymany jest w czarno-białych kolorach oraz dodatkowo wyposażony w napisy. Do tego dochodzą bluzy hoodie, longsleeve’y a uzupełnieniem stawki jest solidna kurtka, posiadająca krój bejsbolówki.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Daily Paper.

daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-1 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-3 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-4 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-5 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-6 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-7 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-8 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-9 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-10 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-11 daily-paper-x-yellow-claw-blood-for-mercy-capsule-collection-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: