- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Menswear Deluxe prezentuje swoje nowości na nadchodzące miesiące

Deluxe prezentuje swoje nowości na nadchodzące miesiące

Deluxe, japoński brand łączący kulturę amerykańską z kulturą uliczną Tokio i japońską dbałością o szczegóły, powraca do nas po kilku sezonach przerwy. Dziś zapoznacie się bliżej z ich nowościami na najbliższe miesiące wiosny i lata.

Hideki „Hue” Kimura, który wystartował ze swoją marką w 2003 roku, serwuje nam bardzo szeroką i różnorodną kolekcję. W ofercie znalazły się nie tylko spodnie, odzież wierzchnia jak płaszcze i lekkie kurtki, ale również rozmaite koszule i dzianiny. Obok tego mamy jeszcze bluzy, szorty i koszulki na cieplejsze dni. Paleta barw, po której się porusza obejmuje zgniłą zieleń, czerń oraz szarości i beże. Towarzyszą temu rozmaite wzory i nadruki na całej powierzchni spodni, co zdecydowanie ożywia całą kolekcję.

Nowości od DELUXE szukajcie w ich sklepie online pod tym linkiem. Zanim się tam udacie to śmiało obadajcie dołączoną galerię zdjęć.

lookbook deluxe ss21 1 lookbook deluxe ss21 2 lookbook deluxe ss21 3 lookbook deluxe ss21 4 lookbook deluxe ss21 5 lookbook deluxe ss21 6 lookbook deluxe ss21 7 lookbook deluxe ss21 8 lookbook deluxe ss21 9 lookbook deluxe ss21 10 lookbook deluxe ss21 11 lookbook deluxe ss21 12

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: