- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Oto wspólna kolekcja stworzona na linii Descendant x Nautica

Internet daje nam taką możliwość, że w zaledwie kilka chwil możemy się przenieść na drugi koniec świata. Dziś nasza wycieczka ląduje w Japonii, gdzie doszło do ciekawe współpracy. Oto kolekcja stworzona przez duet Descendant x Nautica.

Tetsu Nishiyama, który stoi za takimi markami jak WTAPS, Forty Percent Against Rights i właśnie Descendant, został zaproszony do zaprojektowania mini kolekcji dla marki skupionej wokół regat, żaglówek i marynistycznej stylistyki.

To co udało się stworzyć to lekka kurtka w zieleni z pomarańczową podszewką i minimalistycznym brandingiem na piersiach. Obok niej w sprzedaży pojawia się bluza w zieleni z prostymi grafikami na przodzie i plecach, a także koszulka polo na długi rękaw, która również została zabarwiona w odcieniach zieleni. Kropką nad i jest czarna bluza z kapturem w kolorze fioletowo żółto zielonym oraz biała czapka z daszkiem.

Nowości z kolekcji Descendant x Nautica szukajcie w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to sprawdźcie dołączoną galerię zdjęć.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: