- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearDescente przedstawia jesienno zimową kolekcję Allterrain na 2019 rok

Descente przedstawia jesienno zimową kolekcję Allterrain na 2019 rok

Japońska sportswearowa marka Descente zaprezentowała kolekcję odzieży ALLTERRAIN na jesień i zimę bieżącego roku. Kolekcja składa się z odzieży technicznej i plecaka EXP 19.5, które wykonano z wysokiej jakości materiałów.

Ich kolekcje trzy lata z rzędu zostały nagradzane złotymi medalami podczas monachijskich targów ISPO, więc o kroje, wykonanie i jakość nie musicie się martwić, wysoka półka gwarantowana.

Do wyróżniających się elementów odzieży wierzchniej należy kurtka Mizusawa Down Jacket z niepikowanym połączeniem termicznym i taśmami łączącymi panele, co zapewnia niezrównany poziom wodoodporności. Każdy element jest przemyślany w procesie projektowania, a do tego wdrożono technologię Parahood, która zapobiega gromadzeniu się deszczu i śniegu wokół dekoltu.

Warto również zwrócić uwagę na Schematech Active Shell Jacket, która wykonana jest z wodoodpornej, oddychającej tkaniny Grid Air 2,5L. Jest to tkanina o bardzo małych oczkach, która jest wodoodporna, doskonale wentylowana i zdolna do zarządzania poziomem wilgotności. Do tego dochodzi jeszcze płaszcz puchowy, który można nosić jako krótką kurtkę lub długi płaszcz, a także płaszcz na każdą pogodę i rozpinana bluza z kapturem.

Zerknijcie zatem na poniższą galerię zdjęć i jeśli coś Wam wpadnie w oko z kolekcji Descente Allterrain to wpadajcie do ich sklepu online.

Lookbook Descente Allterrain FW19 1 Lookbook Descente Allterrain FW19 2 Lookbook Descente Allterrain FW19 3 Lookbook Descente Allterrain FW19 4 Lookbook Descente Allterrain FW19 5 Lookbook Descente Allterrain FW19 6 Lookbook Descente Allterrain FW19 7 Lookbook Descente Allterrain FW19 8 Lookbook Descente Allterrain FW19 9 Lookbook Descente Allterrain FW19 10 Lookbook Descente Allterrain FW19 11 Lookbook Descente Allterrain FW19 12 Lookbook Descente Allterrain FW19 13 Lookbook Descente Allterrain FW19 14 Lookbook Descente Allterrain FW19 15 Lookbook Descente Allterrain FW19 16 Lookbook Descente Allterrain FW19 17 Lookbook Descente Allterrain FW19 18 Lookbook Descente Allterrain FW19 19 Lookbook Descente Allterrain FW19 20 Lookbook Descente Allterrain FW19 21 Lookbook Descente Allterrain FW19 22 Lookbook Descente Allterrain FW19 23 Lookbook Descente Allterrain FW19 24

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: