- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Poznaj bliżej jesienno zimową kolekcję Descente Allterrain

Po kilkumiesięcznej przerwie powracamy do ekipy Descente Allterrain, która zapowiada właśnie swoją jesienno zimową kolekcję. Robi to poprzez zestaw fotografii, które znajdziecie tuż pod tym tekstem.

Projektanci brandu z Kraju Kwitnącej Wiśni w swojej pracy kierują się hasłem „forma podąża za funkcją”, a rezultat ich prac to minimalistyczna i ponadczasowa kolekcja.

Pośród nowości znajdziemy w głównej mierze odzież wierzchnią, która z pewnością sprawdzi się podczas pierwszych zimniejszych tygodni jesieni. Warto zwrócić uwagę na Hard Shell Jacket z kapturem i dwoma kieszeniami na przodzie. Dochodzi do tego płaszcz H2OFF Drizzle DWR Coat z doskonałą odporność na wiatr i wodę.

Oczywiście to tylko cześć ich nadchodzącej kolekcji, ponieważ w ofercie pojawią się jeszcze spodnie, bluzy oraz ocieplane puchowe kurtki. Rzecz jasna większość będzie dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

Jeśli coś Wam wpadło w oko lub chcielibyście się temu przyjrzeć dokładniej to odwiedźcie stronę internetową Descente Allterrain.

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: