- Reklama -NikeNike

Descente Allterrain zapoznaje nas ze swoją ofertą na nadchodzące tygodnie

Ten wpis zapozna Was z wiosenno letnią ofertą japońskiej marki Descente Allterrain. W dalszej części wpisu znajdziecie zestaw studyjnych fotografii tworzących najnowszy lookbook.

Termin „ALLTERRAIN” oznacza zdolność do funkcjonowania w różnorodnych warunkach i sytuacjach, a jeśli dołożymy do tego minimalistyczny i ponadczasowy design to mamy pełny opis bohatera tego wpisu.

Projektanci brandu z Kraju Kwitnącej Wiśni koncentrują się na czystym, ponadczasowym rzemiośle. Przy swojej pracy kierują się powiedzeniem „forma podąża za funkcją”. Oznacza to, że względy projektowe ustępują miejsca funkcjonalności. W ich procesie projektowym wszystko ma swój powód i jest związane z funkcjonalnością.

Przechodząc już do ich świeżych propozycji to znajdziemy tu nie tylko lekkie kurtki z wysokiej klasy materiałów jak GORE-TEX, ale również szereg innych propozycji. Są to długie płaszcze, parki, jak również bluzy i koszulki z kołnierzykiem. Paleta barw porusza się po robicie beżów, granatów, bieli i czerni.

Jeśli coś Wam wpadło w oko lub chcielibyście się temu przyjrzeć dokładniej to wpadajcie na stronę internetową Descente Allterrain.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: