Polska marka Diamante Wear specjalnie dla The Avenue stworzyła swoją najnowszą kolekcję, pod tajemniczą nazwą The Hunting. Przed samym opisem poniższego materiału, warto zwrócić uwagę, że brand ten nieco zmienił swoje podejście do tworzonych ciuchów (oczywiście na lepsze!).

Dlatego też ten zestaw odzieżowy został stworzony w kompletnie innym kierunku, niż to do czego przyzwyczaiło nas Diamante – jest mrocznie i tajemniczo, a sama inspiracja do stworzenia ubrań przyprawia o ciarki na plecach. Jest nią motyw polowania na ludzi, który zafascynował głównego projektanta.

Ubrania zostały wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Znajdziemy tutaj głównie bluzy w różnych wariantach krojów, dwie czapki zimowe typu beanie oraz zapaliczkę Zippo i joggery woodland camo. Pojawi się także koszulka oraz lonsgleeve. Wszystkie elementy w opcji unisex, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Wraz z premierą kolekcji prezentowany jest lookbook autorstwa Michała Chojnackiego wykonany w Gdyni oraz 2,5-minutowy film promujący całość, który wykonała grupa filmowa OGfilms. Polowanie czas zacząć!

Polowanie oczywiście na wybrane produkty. Zapraszamy do odwiedzenie oficjalnej strony internetowej Diamante i The Avenue.

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Reklama
air jordan