- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook DIAMANTE - wstęp (Jesień 2016)

Lookbook DIAMANTE – wstęp (Jesień 2016)

Minęły niecałe trzy miesiące a polska firma DIAMANTE wypuszcza kolejny materiał promocyjny, który jest tak naprawdę wstępem do pełnej, jesiennej kolekcji. Pierwszy damsko-męski drop to głównie koledżowe bluzy z lekkiej dzianiny 210g w kilku kolorach i fasonach. W kangurkach znajdziemy dodatkową kieszeń na smartfon czy inne gadżety.

Ta odsłona koledżówek to jednorazowy, limitowany strzał. Docelowo pojawią się one w kolekcji jesiennej, ale w innych wariantach kolorystycznych. Na uwagę zasługują również kurtki w dwóch wariantach – parki dla dziewczyn oraz wiatrówki z piękną aplikacją dla męskiego grona. Ciekawą nowością są joggery w opcji cargo w dwóch kolorach – klasycznej oliwki oraz czarnych. Ich premiera na dniach. Damskie body oraz czapki typu beanie w kilku kolorach znajdziecie w ofercie do połowy września.

Oczywiście przed obiektywem znaleźli się: @Magdalencja oraz @Zulu Kuki a autorem zdjęć jest @Michał502. Natomiast wszystkich zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę internetową DIAMANTE. Udanych zakupów.

8 1 9 3 10 4 11 12 5 13 14 6 15 16 7 17 18 0

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: