- Reklama -NikeNike

DIGAWEL – amerykański casual w włoskim krzywym zwierciadle

DIGAWEL odsłania kolekcję na wiosnę i lato 2026 roku i robi to po swojemu.

Japońska marka filtruje amerykański casual przez włoską wrażliwość. Efekt jest świadomie przewrotny. Punktem wyjścia staje się amerykańska odzież z lat 80. i 90., która trafiła do Włoch i zyskała nowe, czasem przesadne życie.

Koszule Oxford zmieniają proporcje. Bluzy half-zip dostają paski na rękawach. Spodenki koszykarskie schodzą poniżej kolana. Spodnie dresowe stają się szersze. Każdy detal pracuje na luz, nie na nostalgię. DIGAWEL bawi się ideą „za dużo”, ale trzyma ją w ryzach.

To kolekcja o codzienności. O ubraniach, które wyglądają znajomo, lecz noszą się inaczej. Kolekcja na wiosnę i lato 2026 roku pokazuje, że reinterpretacja klasyki wciąż ma sens. Zwłaszcza gdy robi się ją z dystansem i humorem.

Nowości szukajcie w ich sklepie online.

Photo: DIGAWEL

Ten post może zawierać linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, możemy otrzymać prowizję.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: