- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKanadyjski DIME zapoznaje nas ze swoją jesienną kolekcją na 2020 rok

Kanadyjski DIME zapoznaje nas ze swoją jesienną kolekcją na 2020 rok

Jeszcze nie opadło ciśnienie po kolaboracji z New Balance, a kanadyjski brand DIME juz zapoznaje nas ze swoją jesienną kolekcją na 2020 rok.

Za studyjne zdjęcia, które widzicie pod tym tekstem odpowiadał fotograf Kane Ocean. Widzimy na nich wycinek nadchodzącej kolekcji. Brand z Montrealu dostarcza nam nie tylko klasyczne bluzy z kapturem, t-shirty i zwykłe bluzy, ale zaskakuje włączeniem do asortymentu kurtek wiatrówek pokrytych gradientem czerwonych i szarych barw czy lurtkami wykonanymi ze sztruksu. Rzecz jasna w ofercie nie braknie zestawu t-shirtów z prostymi grafikami i napisami. Dopełnieniem kolekcji wydają się być spodnie, czapki, również te na zimę, a także łańcuszek z zawieszką. Niemalże każda z wymienionych propozycji pojawia się w kilku wariantach kolorystycznych, więc wybór będzie zdecydowanie szerszy.

Zapoznaj się z galerią zdjęć, a nowości na jesień od DIME szukaj w ich sklepie online.

lookbook dime fa20 1 lookbook dime fa20 2 lookbook dime fa20 3 lookbook dime fa20 4 lookbook dime fa20 5 lookbook dime fa20 6 lookbook dime fa20 7 lookbook dime fa20 8 lookbook dime fa20 9 lookbook dime fa20 10 lookbook dime fa20 11 lookbook dime fa20 12 lookbook dime fa20 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: