- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolejnym brandem, który otwiera sezon wiosenny jest kanadyjski Dime

Kolejnym brandem, który otwiera sezon wiosenny jest kanadyjski Dime

Przenosimy się na drugą stronę oceanu, a dokładniej do kanadyjskiego Montrealu, gdzie tamtejszy brand Dime zapoznaje nas ze swoją świeżą porcją nowości na sezon wiosenny bieżącego oku.

Pośród nowości na nadchodzący sezon znajdziemy lekkie kurtki i polary z zapięciem pod szyją, dochodzą do tego bluzy, również te z kapturem, które pojawią się w trzech wariantach każda. Chłopaki dorzucają do tego jeansowe szorty a la przełom lat ’90 i 00, a także spodnie dresowe i materiałowe. Z kolei na cieplejsze dni wiosny otrzymamy zestaw t-shirtów, który będzie obejmował aż dwanaście motywów. Każda ze wspomnianych wyżej propozycji pojawi się w dwóch lub trzech wersjach kolorystycznych, a dopełnieniem całości zdają się być czapki z daszkiem.

Nowości od Dime zgarniecie z ich sklepu online już 29 lutego. Polecam zerknąć na stronę, bo w lookbooku pojawia się zaledwie kilka pozycji.

lookbook dime sp20 1 lookbook dime sp20 2 lookbook dime sp20 3 lookbook dime sp20 4 lookbook dime sp20 5 lookbook dime sp20 6 lookbook dime sp20 7 lookbook dime sp20 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: