- Reklama -NikeNike

Oto wspólna kolekcja Disney x Gucci Mickey Mouse

Disney i Gucci udostępnili zdjęcia z kampanii dotyczące zbliżającej się współpracy. Kolekcja nawiązuje do Myszki Miki, a wiele elementów nawiązuje do tej kultowej postaci.

Zestaw nowości w dużej mierze będzie bazował na Mini GG Supreme z grafikami przedstawiającymi Mickey Mouse. Nadruk będzie nawiązywał do słynnego wzoru Gucci z lat ’80, i to nie tylko w sferze designu, ale również w kwestii kolorów i wyglądu.

Designerzy wspomniany wzór zastosowali nie tylko na torebkach, ale również na skórzanych dodatkach, torbach oraz kolekcji odzieży. Pośród nowości znajdziemy różnego typu bluzy, kardigany, a także t-shirty, koszule i lekkie kurtki. Zresztą sami zobaczcie poniższe zdjęcia.

Kolekcja Disney x Gucci Mickey Mouse pojawi się w sprzedaży 3 stycznia w ich sklepie online, w sklepach stacjonarnych oraz u wybranych detalistów.

lookbook Disney x Gucci Mickey Mouse ss20 1 lookbook Disney x Gucci Mickey Mouse ss20 2 lookbook Disney x Gucci Mickey Mouse ss20 3 lookbook Disney x Gucci Mickey Mouse ss20 4 lookbook Disney x Gucci Mickey Mouse ss20 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: