- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Durkl „Made in USA” (Lato 2013)

Lookbook Durkl „Made in USA” (Lato 2013)

Amerykański brand Durkl zaprezentował właśnie świeży lookbook, który zwiastuje najnowszą letnią kolekcję tej marki. Ponadto warto dodać, że dotyczy ona specjalnej linii odzieżowej, która nosi nazwę Made in USA. Jak można się zorientować, wszystkie ciuchy zostały zrobione z lokalnych materiałów.

Znajdziemy tutaj kilka ciekawych wydań koszulek. Niektóre z nich zdecydowanie utrzymane są w sportowym klimacie. Do tego dochodzą różnego rodzaju czapki – pojawiające się coraz częściej Bucket Hat i dobrze nam znane 5-panelówki. Uzupełnieniem są krótkie spodenki oraz takie akcesoria jak wyraziste skarpetki.

Dodatkowo z wstępnych informacji wynika, że firma ta planuje wypuszczać ubrania, wchodzące w skład Made in USA, dwa razy do roku, także zapowiada się ciekawie. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność dzisiejszego zestawu to sprawdźcie oficjalną stronę internetową Durkl.

durkl-made-in-usa-lookbook-01 durkl-made-in-usa-lookbook-02 durkl-made-in-usa-lookbook-03 durkl-made-in-usa-lookbook-04 durkl-made-in-usa-lookbook-05 durkl-made-in-usa-lookbook-06 durkl-made-in-usa-lookbook-07

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: