- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Menswear Eastlogue zapoznaje nas ze swoimi propozycjami na wiosnę i lato

Eastlogue zapoznaje nas ze swoimi propozycjami na wiosnę i lato

Za oknem zima w pełni, ale powoli zerkamy w przyszłość i z niecierpliwością oczekujemy pierwszych cieplejszych tygodni. Podobne odczucia mają w marce Eastlogue i już teraz prezentują swoje propozycje na tegoroczną wiosnę i lato.

Z racji tego, że koreańskie marki z sezonu na sezon zyskują coraz większe zainteresowanie, postanowiliśmy zerknąć na tamtejszy rynek. Jednym z ciekawszych reprezentantów tamtego rynku jest brand założony w 2011 roku przez Lee Dongkiego, którego lookbook widzicie poniżej.

Projektanci koreańskiej marki przy swoich kolekcjach sięgają często po inspiracje do polowań, wędkarstwa, pieszych wycieczek oraz stylistyki wojskowej. W najnowszej kolekcji nie było inaczej, jednak głównym odniesieniem była okres kredy. Kolekcja nosi nazwę „Cretaceous” i odwołuje się do okresu geologicznego od około 145 do 66 milionów lat temu i czerpie inspirację z kolorów naturalnych skał osadowych na Półwyspie Koreańskim.

W kolekcji znalazła się spora ilość koszul, od zwykłych po te z krótkim rękawem. Obok nich znajdziemy zwiewne, luźne i lekkie spodnie, a także lekkie kurtki na chłodniejsze popołudnia. Nie braknie również podstaw jak chociażby bluzy z kapturem. Projektanci przy nowościach sięgają po wzór paisley, kratę i nieregularne przebarwienia.

Świeża kolekcja Eastlogue pojawi się na koniec stycznia w sklepie FR8IGHT.

lookbook eastlogue ss21 1 lookbook eastlogue ss21 2 lookbook eastlogue ss21 3 lookbook eastlogue ss21 4 lookbook eastlogue ss21 5 lookbook eastlogue ss21 6 lookbook eastlogue ss21 7 lookbook eastlogue ss21 8 lookbook eastlogue ss21 9 lookbook eastlogue ss21 10 lookbook eastlogue ss21 11 lookbook eastlogue ss21 12 lookbook eastlogue ss21 13 lookbook eastlogue ss21 14 lookbook eastlogue ss21 15 lookbook eastlogue ss21 16 lookbook eastlogue ss21 17 lookbook eastlogue ss21 18 lookbook eastlogue ss21 19 lookbook eastlogue ss21 20 lookbook eastlogue ss21 21

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: