- Reklama -NikeNike

EDWIN powraca do nas z lookbookiem prezentującym wiosenno letnią kolekcję

Po kilku miesiącach ciszy powraca do nas marka EDWIN prezentując zestaw fotografii tworzących lookbook z ich wiosenno letnią kolekcją na 2022 rok.

Koło, cykl, pętla: najnowszy lookbook wspomnianej firmy zebrał się w niezbadanych czasach, naśladując biegunowość odosobnienia i wolności w codziennym otoczeniu. Najnowsza kolekcja jest pokazana poprzez obiektyw typu rybie oko, obiektyw stałoogniskowy i szerokokątny, ukazując poszukiwanie szeroko otwartej przestrzeni, aby uciec od codziennej monotonii.

Pośród nowości możemy zauważyć szereg koszul, również tych na krótki rękaw, które dopieszczono kolorowymi i wzorzystymi motywami w kwiaty i grzybki. Pozostała część kolekcji jest już stonowana i spokojna, a dominują w niej odcienie beżów, szarości i koloru niebieskiego.

Oczywiście odpowiednio wysoki poziom oferty w denimie jest zachowany i ponownie będziemy mogli przebierać w dziesiątkach propozycji. Dopełnieniem kolekcji są zwykłe t-shirty, longsleeve’y i bluzy.

Jeśli coś Wam wpadnie w oko lub będziecie chcieli przyjrzeć się nowościom EDWIN dokładniej to wpadajcie do ich sklepu online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: