- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Element (Jesień 2015)

Lookbook Element (Jesień 2015)

Amerykański brand Element od jakiegoś czasu promuje właśnie swoją najnowszą kolekcję, która przeznaczona jest już na jesień tego roku. Warto dodać, że całość funkcjonuje pod nazwą The Soul Adventure. Ponadto, by jak najlepiej zaprezentować poszczególne ciuchy, dorzucono tutaj jeszcze lookbook w postaci zdjęć, który jest uwiecznieniem podróży jaką ekipa ta odbyła kilka miesięcy temu. Na załączonych fotografiach widać takie miejsca jak Północna Kalifornia czy San Francisco.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to oczywiście mocno inspirowano się klimatem skateboardingu. Znajdziemy tutaj różnego rodzaju koszulki oraz longsleeve’y. Do tego dochodzą koszule a także kurtki i bejsbolówki. Uzupełnieniem stawki są czapki, które możemy podzielić na Beanies oraz Bucket.

Więcej informacji ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej Element.

element_soul_adventure_02 element_soul_adventure_03 element_soul_adventure_04 element_soul_adventure_05 element_soul_adventure_06 element_soul_adventure_07 element_soul_adventure_08 element_soul_adventure_09 element_soul_adventure_10 element_soul_adventure_11 element_soul_adventure_12

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: