- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Lookbook enfin levé przedstawiający ich „Collection XVII”

Na Waszych ekranach zobaczycie zestaw fotografii, które prezentują nowości enfin levé z ich najnowszej „Collection XVII”.

Polski brand z siedzibą w Berlinie na nadchodzące tygodnie zaserwuje nam bardzo obszerną kolekcję. Niestety, ale niektóre pozycje mogą być bardzo spłycone pod względem ilościowym, a to przez ograniczenia dostępności zastosowanych tkanin.

Oferta raz jeszcze jest zorientowana na kreatywną ekspresję i nietuzinkową estetykę. Projektanci zderzają ze sobą formę i funkcjonalność, by umożliwić nam pełen zakres ruchów oraz by odpowiedzieć na potrzeby współczesnego życia w mieście.

Na sklepowych wieszakach zawisną lekkie kurtki, płaszcze i szereg kamizelek. W ich towarzystwie znajdą się spodnie o rozmaitym kroju, od przylegających bojówek, poprzez luźne kroje, kończąc na wariantach o skróconych nogawkach. Paleta barw podróżuje po okolicach szarości, brązu, jak również czerni oraz zgniłej zieleni.

Marka enfin levé zapowiada, że swoje świeże propozycje wrzuci do sklepu internetowego już 7 września. Macie zatem kilka chwil by dokładnie sprawdzić poniższą galerię.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: