- Reklama -NikeNike

Film „The Lighthouse” inspiracją przy jesienno zimowej kolekcji Engineered Garments

Ten wpis pozwoli Wam z wyprzedzeniem zapoznać się z jesienno zimową kolekcją kultowej marki Engineered Garments. W dalszej części znajdziecie obszerną galerię zdjęć z nowościami na drugą połowę bieżącego roku.

W 2019 roku na ekrany wszedł film „The Lighthuse”, w którym Robert Pattinson i Willem Dafoe grają latarników, którzy powoli tracą rozum, gdy utknęli na wyspie. W czasie różnych ujęć mogliśmy zobaczyć jak wspomniana dwójka nosiła wielkie płaszcze, ciepłe kurtki i grube swetry.

Projektant Daiki Suzuki zainspirował się filmem Roberta Eggersa, gdy przyjaciel polecił mu obejrzenie go podczas pandemii.

„W tej kolekcji chciałem w cyniczny i pokręcony sposób połączyć stylistyczne niuanse filmu z podstawowymi uniformami, roboczymi i użytkowymi elementami Engineered Garments, mieszając nieoczekiwane materiały i tekstylia; dodając klasyce element szaleństwa” – wspomniał w nocie prasowej Daiki Suzuki.

Owocem tych inspiracji i wielotygodniowych prac są długie do kolan płaszcze, opadające kapelusze z szerokim rondem i oczywiście grube swetry z dzianiny. Wielowarstwowe stylizacje to w kolekcji oczywista oczywistość. Widzimy koszule i kombinezony, na które narzucono kamizelki, a następnie dopełniono całość marynarką albo kurtką (lub obiema tymi rzeczami jednocześnie). To nie jest kolekcja, z której kupujesz jedną sztukę; ubrania najlepiej wyglądają w zestawie, co daje świetny efekt.

Paleta barw, w jakiej zamknął się brand, obejmuje zaledwie kilka kolorów. Mamy na myśli odcienie granatu i koloru niebieskiego, a także wariacje na temat czerni. Do tego dochodzą również brązy i zgniła zieleń. Zdecydowana większość kolekcji jest dość luźno skrojona i obszerna.

Zbliżającą się, jesienno zimową kolekcję Engineered Garments zaprezentowano poprzez kilkadziesiąt studyjnych fotografii, które znajdziecie poniżej. Nowości w ich sklepie online pojawią się za kilka miesięcy. Szykujcie fundusze.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: