- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

Engineered Garments zapowiada swoje wiosenno letnie nowości na 2023 rok

Powracamy do Engineered Garments, jednej z ciekawszych marek na menswearowym rynku, która właśnie uchyla rąbka tajemnica i przedstawia swoje wiosenno letnie nowości na 2023 rok.

Punktem wyjścia dla wiosennej kolekcji Daiki Suzuki były prace senegalskiego artysty Issy Samby. W szczególności instalacja w postaci drewnianej deski pokrytej znalezionymi przedmiotami, w większości tkaninami.

Pośród nowości znajdziemy szereg propozycji, które pokryto kolorowymi, czasami przytłaczającymi wzorami i nadrukami. Znajdziecie tu patchwork, hafty, wzór Paisley, sashiko i wiele, wiele innych unikatowych rozwiązań. Wszystko to sprawia, że nowości nowojorskiej marki wyróżniają się jeszcze bardziej, niż tylko samymi krojami.

Co do samych propozycji, to widzimy tu zderzenie odzieży męskiej z odzieżą roboczą, a to wszystko zostało wzbogacone utylitarnymi rozwiązaniami.

Pośród nowości znajdziecie zestaw spodni i to w bardzo różnych krojach, od luźnych chino aż po bardzo szerokie i luźne rozwiązania. Dochodzą do tego lekkie kurtki, marynarki i kamizelki. Tuż obok na wieszakach zawisną koszule, bluzy i t-shirty. Rzecz jasna nie zabraknie pozycji na cieplejsze dni, jak chociażby szorty i czapki chroniące przed słońcem.

Nowości z wiosenno letniej kolekcji Engineered Garments na 2023 rok zaczną się pojawiać w sklepach już za kilka miesięcy. Do tego czasu na spokojnie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: