- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

Evisen Skateboards zapoznaje nas z nowościami na jesień i zimę

Tym wpisem przenosimy się do Kraju Wschodzącego Słońca, gdzie tamtejszy brand Evisen Skateboards zapoznaje nas ze swoimi propozycjami na jesień i zimę bieżącego roku.

Katsumi Minami, który wystartował ze swoim brandem w 2011 roku, tym razem serwuje nam dość nieoczekiwane zestawienie fotografii. Wprawdzie sesja zdjęciowa odbyła się na łonie natury, ale zdjęcia przeplatane są kolorowymi negatywami co nadaje całość nietypowego klimatu.

W kolekcji znajdziemy przede wszystkim różne typy spodni, które w większości przypadków będą luźno skrojone. Będziemy mogli powinąć zarówno spodnie bawełniane, jak i sztruksowe czy jeansowe. Obok tego widzimy koszulki polo na długi rękaw, Henleye oraz koszule z grafikami i różnymi wzorami. Aby odpowiedzieć na potrzeby sezonu jesiennego i zimowego, japoński brand wprowadza również odzież wierzchnią w postaci kurtek puchowych, nylonowej kurtki w stylu kimono, parki, kamizelki puchowej i skórzanych propozycji.

Świeża kolekcja Evisen Skateboards będzie dostępna w ich sklepie online już od 25 września bieżącego roku. Jednak zanim wybierzecie się na zakupy to polecamy sprawdzić dołączoną galerię zdjęć.

- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: