Mający swoją stacjonarkę w San Francisco, marka FAZE (Fearless And Zealous Everyday) prezentuje swoją kolekcję, przeznaczoną na lato i… jesień tego roku. Nie jest to typowe rozłożenie sezonów, ale nie to jest tutaj najważniejsze, lecz ciuchy oraz lookbook w formie zdjęć. Co więcej, dowiedzieliśmy się o nowym dropie, gdyż mówiąc nie skromnie,  marka ta sama się do nas zwróciła!

Co do asortymentu to przede wszystkim największy nacisk położono na koszule, które są dostępne w wariancie krótkim, jak i długim. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych a każda z nich wyposażona jest w fajne logo, składające się z piorunów. Do tego dochodzi zestaw 5-panelówek i koszulek.

Całość ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej FAZE.

Extension of Detail Lookbook Extension of Detail Lookbook2 Extension of Detail Lookbook3 Extension of Detail Lookbook4 Extension of Detail Lookbook5 Extension of Detail Lookbook6 Extension of Detail Lookbook7 Extension of Detail Lookbook9 Extension of Detail Lookbook10 Extension of Detail Lookbook11 Extension of Detail Lookbook12 Extension of Detail Lookbook13 Extension of Detail Lookbook15 Extension of Detail Lookbook16 Extension of Detail Lookbook17

Reklama
air jordan