- Reklama -NikeNike

Fear of God przedstawia ponadczasową kolekcję Eternal

Fear of God przedstawia kolekcję Eternal, która jest kolejnym dowodem nieustannej ewolucji niezmiennego punktu widzenia domu. Charakterystyczne kształty i sylwetki zostały na nowo przedstawione dzięki eleganckim i swobodnym materiałom oraz mistrzowskiej konstrukcji.

Przedstawiana poniżej kolekcja zawiera przemyślane projekty dla współczesnego mężczyzny. Świeża partia propozycji przywołuje emocje spokojnej pewności dzięki wyrafinowanemu rozróżnieniu, doskonałej palecie kolorów i obfitemu krojowi. Kolekcja wyraża się w szerokiej gamie faktur i odcieni, aby stworzyć w pełni zrealizowaną wizję wiecznej elegancji.

„Kiedy rozpoczynaliśmy pracę nad kolekcją, intencją było pogoń za wiecznością, ponadczasowością, wyrafinowaniem i elegancją. W miarę rozwoju kolekcji coraz bardziej wydawało się, że jest ponadczasowa. Kolekcja nie wydawała się być kolejnym numerem ani sezonem, ale czymś, co może żyć wiecznie, więc wszystko, co zostało uwzględnione w tej ofercie, zostało zaprojektowane z tymi nawiasami.” – mówi Jerry Lorenzo z Fear of God.

Przejrzyjcie poniższą galerię zdjęć i poznajcie bliżej najnowszą kolekcję Fear Of God Eternal. Jeśli coś wpadnie Wam w oko i chcielibyście kupić to znajdziecie to w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: