- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Fifty Fifty x Diamond Supply Co. (Wiosna 2013)

Lookbook Fifty Fifty x Diamond Supply Co. (Wiosna 2013)

Założony w 1997 roku przez Danny’ego Wainwrighta i Justina Sydenhama, brytyjski sklep Fifty Fifty obchodzi w tym miesiącu swoją 15-tą rocznicę istnienia na rynku. Warto również dodać, że ten butik od lat jest wielkim zwolennikiem bardzo popularnej marki Diamond Supply Co. – dlatego z racji swoich kolejnych urodzin, Danny i Justin postanowili nawiązać bardzo ciekawą współpracę z Diamond Supply Co.

Efektem połączenia sił, jest najnowsza mini-kolekcja, która przeznaczona jest na wiosnę tego roku. Jednak co najważniejsze, dla lepszej promocji tych ubrań zdecydowano się jeszcze na lookbook w postaci zdjęć.

Przede wszystkim znajdziemy tutaj t-shirty, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Do tego dochodzą bluzy z kapturem oraz te zrobione w stylu „crewneck”, a także czapki typu Snapback i 5-panel. Warto dodać, że w tym zestawie odzieżowym będziemy mieli okazję zobaczyć klasyczną grafikę nawiązującą do diamentu, a także dwa topory, miecz i koronę. Uzupełnieniem jest tutaj dobry wybór kolorów: czerń, biel i mięta.

Całość prezentuje się naprawdę nieźle i będzie dostępna w sklepie stacjonarnym już 27 kwietnia. Ale nie ma powodów do zmartwień, bowiem dwa dni później, czyli 29 kwietnia ciuchy te trafią do sprzedaży online – dokładnie o godzinie 14.00. Na bieżąco sprawdzajcie oficjalną stronę internetową Fifty Fifty.

Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-0 Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-2 Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-3 Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-4Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-5 Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-6 Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-7 Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-9Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-10 Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-11 Fifty-Fifty-x-Diamond-Supply-Co-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: