- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearFILA przedstawia kolekcję Heritage na jesień i zimę 2019

FILA przedstawia kolekcję Heritage na jesień i zimę 2019

Na ekranach swojego urządzenia widzisz właśnie najnowszą kolekcję Heritage, którą FILA przygotowała na jesień i zimę 2019 roku. Za zdjęcia do poniższego katalogu odpowiadał Matteo Montanari.

Świeże propozycje popularnej obecnie marki skierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Wszechstronna kolekcja oferuje mieszankę klasycznych oraz całkiem świeżych propozycji, które zostały uaktualnione i na nowo zaprojektowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie dzisiejszych czasów. Oczywiście nie zabraknie ogromnego i rzucającego się w oczy brandingu, któremu towarzyszą mocne zestawy kolorów.

Sportowe pozycje jak dresy oraz bluzy przyjmują klasyczne dla marki kolory takie jak czerwień, biel i granat, ale obok nich widzimy również subtelne odcienie czerni, złota i pasteli. Aby jeszcze bardziej urozmaicić kolekcję, charakterystyczne elementy zostały wykonane z takich materiałów jak szenil, siatka i welur.

W ofercie znajdziemy nie tylko wspomniane dresy i bluzy, ale również różnego typu kurtki na chłodne popołudnia, a także spódnice, ogrodniczki czy krótkie bluzy. Pojawią się również dodatki w postaci czapek i saszetek.

Zerknijcie zatem na załączone poniżej fotografie i powoli szykujcie się na pierwsze dostawy w sklepach z marką FILA.

lookbook fila heritage fw19 1 lookbook fila heritage fw19 2 lookbook fila heritage fw19 3 lookbook fila heritage fw19 4 lookbook fila heritage fw19 5 lookbook fila heritage fw19 6 lookbook fila heritage fw19 7 lookbook fila heritage fw19 8 lookbook fila heritage fw19 9 lookbook fila heritage fw19 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: