- Reklama -NikeNike

Forét na jesień i zimę 2024 roku to połączenie natury i stylu

Duńska marka odzieżowa Forét powraca ze studyjnym lookbookiem. W swojej nowej kolekcji na jesień i zimę 2024 roku marka dalej łączy współczesne i klasyczne akcenty stylu, przenikając w świat natury.

Zatytułowana „Svampejagt” (co w języku duńskim oznacza grzybobranie), kolekcja inspirowana jest tradycją zbierania grzybów. Ale to, co wyróżnia kierunek twórczy, to wykorzystanie go jako środka do odkrywania, doceniania natury i łączenia surowej i wyrafinowanej elegancji.

W kolekcji znajdziesz czyste elementy odzieży wierzchniej, swetry, teksturowane koszule, proste polówki, klasyczne spodnie i wiele więcej. Wśród wyboru wyróżniają się dwustronna kurtka puchowa w odcieniach brązu i oceanicznego niebieskiego, teksturowane swetry i lekkie kurtki z ozdobnymi detalami z materiału sztruksowego. Aby dodać jeszcze więcej naturalnego charakteru, część kolekcji pojawia się w odcieniach beżu, oliwkowej zieleni, masła orzechowego, spalonego brązu, prawdziwej zieleni i więcej.

„Nasza kolekcja to hołd dla dualizmu współczesnego życia. Łączymy pracę i rozrywkę, funkcjonalność i wygodę, prostotę i żwawość” – powiedziała marka w komunikacie.

„Filozofia kolekcji polega na stworzeniu garderoby, która wciela w sobie wygodę odzieży sportowej, funkcjonalność życia na świeżym powietrzu i estetykę nowoczesnych oryginałów.”

Zajrzyj do galerii poniżej, aby zobaczyć kolekcję Forét, która ma zostać wydana w październiku w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: