- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Garbstore ujawnia jak będzie wyglądała ich jesienno zimowa kolekcja koniec 2022 roku

Po krótkiej przerwie powracamy do sklepu Garbstore, który właśnie ujawnia zestaw nowości na drugą połowę bieżącego roku.

Chodzi oczywiście o trzy marki własne, mianowicie Garbstore, The English Difference oraz Drop Out Sports. Wszystko zaprezentowano poprzez jeden studyjny lookbook, a poszczególne nowości z danej marki można śmiało zestawiać z innymi od pozostałej dwójki.

Na wstępie mamy nowości od Garbstore, które powstały z materiałów wyprodukowanych w Japonii. Warto zwrócić uwagę między innymi na luźne koszule, na które możemy zarzucić zapinane na suwak polary lub kurtki z ociepleniem z gęsiego puchu.

Natomiast Drop Out Sports serwuje nam bardziej sportswearowe propozycje. Zobaczycie tu sporo zestawów dresowych, spodni i bluz z kapturem, a nawet pozycje inspirowane motocrossem.

The English Difference, jak sama nazwa wskazuje, eksponuje brytyjską stylistykę i przedstawia zestaw kardiganów, swetry z wełny marynosów i golfy. Zatem w tym przypadku ubierzemy się w coś ciepłego i bardziej formalnego.

Nowości od wspomnianej trójki będącej częścią Garbstore pojawią się w drugiej połowie 2022 roku. Będzie je można zgarnąć poprzez ich sklep online.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: