- Reklama -NikeNike

Poznaj bliżej rezultaty drugiej kolaboracji Geoff McFetridge x Norse Projects

Outdoor. Teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej wszyscy zerkamy by w weekend jak najszybciej wyjechać z miasta na łono natury. Dzięki drugiej kolekcji Geoff McFetridge x Norse Projects zanurzamy się w wielkim plenerze z pełną swobodą.

Kolekcja zawiera wiele elementów, na które wpływ miały lata przebywania na zewnątrz w różnych warunkach. Wszystko można wykorzystać na wiele sposobów, a wszystkie elementy współpracują ze sobą w górach i poza nimi, jeśli są zestawione warstwami i połączone.

W ich drugiej wspólnej kolekcji, oferta produktów jest podzielona na dwie kluczowe historie, które mogą funkcjonować osobno lub być połączone w celu uzyskania zróżnicowanego wyglądu.

Pierwszy z tych żartobliwie wymyślonych przez Geoffa „McTechridge” składa się z zestawów technicznych stylów z elastycznego nylonu, zaprojektowanych do działania zarówno w środowisku miejskim, jak i naturalnym.

Z kolei druga partia propozycji składa się z zestawu stylów inspirowanych elementami vintage, które stanowią podstawę codziennej garderoby Geoffsa.

W skład kolekcji wchodzą przede wszystkim t-shirty, które utrzymano w minimalistycznej stylistyce, ewentualnie dopełnione prostą grafiką lub małym brandingiem. Dochodzą do tego longsleeve’y oraz bluzy utrzymane w podobnym tonie. Do wymienionych propozycji możemy dołożyć albo szorty albo długie spodnie chino. Kropką nad i wydają się być czapki z daszkiem.

Nowości z kolekcji Geoff McFetridge x Norse Projects znajdziecie w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: