- REKLAMA -Air Jordan 11

Duet Golden Bear x Reigning Champ wypuszcza świetną kolekcję koledżówek

Ten wpis zapozna Was bliżej z kolaboracyjną kolekcją stworzoną przez zespół projektantów powstały na linii Golden Bear x Reigning Champ.

Założona w 1922 roku firma Golden Bear Sportswear pozostaje jednym z ostatnich bastionów autentycznej jakości odzieży wierzchniej, wytwarzanej ręcznie w USA. Brand podtrzymuje swoje zaangażowanie w rzemiosło, dzięki wykorzystaniu wyłącznie najlepszych w swojej klasie materiałów. Wytrzymałe wełny, wysokiej jakości skóry bydlęce i luksusowe skóry pochodzą zarówno z kraju, jak i z cenionych fabryk oraz garbarni w Europie, Brazylii i Nowej Zelandii.

Reigning Champ przedstawia wspólną niestandardową serię kurtek uniwersyteckich, krojonych i szytych w fabryce w San Francisco, która łączy 100-letnie doświadczenie w produkcji ze współczesną stylistyką i archiwalnymi detalami projektowymi.

Kolekcja obejmuje dwie pozycje. Pochodząca z lat 60-tych kurtka Albany to znajomy fason, który odtworzyli w dwóch wersjach kolorystycznych. Każda z monochromatyczną paletą barw ozdobioną klasyczną graficzną aplikacją. Z kolei kurtka Lobos to ukłon w stronę mniej popularnego kroju, z bazą w stylu vintage w kolorze leśnej zieleni z kołnierzykiem i naramiennikami z białej skóry bydlęcej.

Nowości z kolekcji Golden Bear x Reigning Champ, które widzicie na poniższych zdjęciach, możecie kupić w ich sklepie online.

- REKLAMA -Air Jordan 1Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: